Kniha návštěv

Datum: 25.11.2016

Vložil: Luděk Vršan

Titulek: Program 2016

Dobrý den, zdá se že budu jednou za pět let jediným přispěvatelem. Chtěl jsem se podívat na zbylý letošní program, neb jsem si zajistil čas pro FK. Nevadí, mrknu jinam. Tímto jsem Vás chtěl stejně jenom pozdravit a popřát, aby se Vám a FK dařilo. Díky

Datum: 03.01.2018

Vložil: Tomáš Svoboda

Titulek: Re: Program 2016

Dobrý den, nejaktuálnější info jsou asi na Facebooku, přidejte si nás. Děkuji a přijďte určitě v lednu.

Datum: 10.11.2011

Vložil: Luděk Vršan

Titulek: Norské dřevo

Dobrý den, rád bych se ještě jednou zeptal, co že podle Vás přijít po závěrečných titulcích filmu? Asi byste nás neupozorňoval zbytečně, ať si počkáme na pointu, nebo ne?
Děkuji za odpověď (lvrsan@gmail.com)
Přeji hezký den

Datum: 10.11.2011

Vložil: Tomáš Svoboda

Titulek: Re: Norské dřevo

Už nic, zřejmě. Končí to přesně jako v knize, proto jsem se Vás ptal, jestli ji znáte- přepis románu je formálně dost přesný. Moje úvodní zavádějící informace vyšla z recenze Jana Jaroše a z jednoho rozhovoru s kolegyní. Nevím, jestli viděli nějaký jiný sestřih, ale předpokládám, že ta poslední scéna telefonátu s Midori v ní šla až po titulcích.
Takže se Vám i všem divákům omlouvám za chybnou informaci. Že všichni seděli až do konce dlouhých titulků a pak byli zmateni. Já byl taky zmatený a myslel jsem do poslední chvíle, že tam režisér třeba něco přidal.
Ale už jsem si dnes ověřil, že po titulcích vážně nic není :-)
Většinu filmů vidím ještě před projekcí v Jeseníku, ale tenhle jsem neviděl. A zdrojům se nedá vždy věřit, jak vidno.
Zachovejte nám přízeň i nadále, takové nedorozumění nastává jen jednou za 15 let :-D
TS

Datum: 11.11.2011

Vložil: Luděk Vršan

Titulek: Re: Re: Norské dřevo

Děkuji za vysvětlení, nevadí, nic se neděje. Měl jsem jen díky tomu důvod k přemýšlení, jaký jiný závěr mohl ještě přijít, ale žádná jiná pointa filmu mě stejně nenapadla. Už mám rozečtenou knihu. Díky FK třeba objevím kouzlo knih Haruki-Murakamiho. Mějte hezké dny.
LV

Přidat nový příspěvek